سمفونی، هماهنگی کسب و کار

    یکی از خصوصیات ذاتی اغلب فضاهای کسب و کار، نرخ تغییرات زیاد به واسطه شرایط بازار است. وجود سیستم های اطلاعاتی که قادر باشند در کوتاه ترین زمان ممکن تغییرات مورد نیاز را اعمال، مدیریت و اجرا کند از اهمیت بالائی برخوردار است. سامانه پشتیبانی کسب و کار بعنوان نقطه کانونی موفقیت در جذب، حفظ مشتریان و ایجاد سرویس های جذاب در بازار رقابتی و فضای کسب و کار پویا، محسوب می گردد. سامانه پشتيباني كسب وكار يا به اختصار BSS را میتوان قابليتها و توانمنديهاي نرم افزاري و فرآيندي يك شركت در پشتيباني از فرآيندهاي عملياتي خود به منظور برآورد سازي نيازهاي مشتريان و حفظ سهم و موقعيت بازار در ميان رقبا نامید. این سامانه به سازمان ها و شرکت ها در افزایش امنیت درآمد، سرعت و کیفیت پشتیبانی از کارکردهای سازمان شامل بازاریابی، فروش، قراردادها، ارائه انواع محصولات و خدمات به مشتریان کمک می کند. تعدد مشتریان، تنوع سرویسها و سرعت بالای تغییرات بازار رقابت است. پیچیدگی مراحل و فرآیندهای تعریف محصول، بازاریابی، فروش، مدیریت امور مشتریان و ... از مهمترین چالشهای شرکتهای ارائه دهنده خدمات تلکام است بنحویکه در صورت عدم استفاده از ابزارهای مناسب و پویا، سقوط شرکت پس از مدت کوتاهی قابل پیش بینی است. چارچوب نرم افزارهای BSS در حوزه تلکام در استانداردی جهانی تحت عنوان eTOM تعریف شده است. متاسفانه نرم افزارهای موجود اغلب با استاندارد فوق همخوانی نداشته و مشکلات عدیده ای را برای شرکتهای خدمات تلکام بوجود آورده است.

  • SAMFONY Telecom BSS

    یکی از خصوصیات ذاتی اغلب فضاهای کسب و کار، نرخ تغییرات زیاد به واسطه شرایط بازار است. وجود سیستم های اطلاعاتی که قادر باشند در کوتاه ترین زمان ممکن تغییرات مورد نیاز را اعمال، مدیریت و اجرا کند از اهمیت بالائی برخوردار است. سامانه پشتیبانی کسب و کار بعنوان نقطه کانونی موفقیت در جذب، حفظ مشتریان و ایجاد سرویس های جذاب در بازار رقابتی و فضای کسب و کار پویا، محسوب می گردد. سامانه پشتيباني كسب وكار يا به اختصار …

  • سمفونی، راه حل نهایی…

    SAMFONY راه‏ حلی جامع برای مدیریت و پشتیبانی تمامی فرآیندهای تجاری، بازاریابی و فروش یک شرکت تلکام میباشد. مدیریت گردش کار، امور مشتریان، کمپین ها، سفارشات، صورتحسابها، سرویسها و محصولات، امور مالی، گزارشات مدیریت و … همه و همه در یک ارکستر هماهنگ و منظم بکار گرفته شده تا تمامی فرآیندهای تجاری یک شرکت تلکام را به نحو احسن و با کمترین هزینه مدیریت نماید. یکپارچگی و هماهنگی راز محبوبیت نرم افزار کاملا ایرانی سمفونی در شرکتهای تلکام است .